euroGeeN BLOG

nutriční genetika v praxi - hubnutí, rekonvalescence, anti-aging, sportovní dieta

NAVIGATION - SEARCH

S veganstvím končím. Díky masu se mi restartoval mozek, říká Hathawayová

Anne Hathawayová (36) se svěřila s tím, proč se po několika letech vzdala veganství. Přiznala, že svým způsobem za to částečně může herec Matt Damon (48). Prozradila také, jakou dobrou radu do manželství jí dal jiný slavný herec, Michael Caine (86).

„Byla jsem na Islandu a s mým manželem a s hercem Mattem Damonem jsme si zašli na večeři do jedné úžasné restaurace. Matt řekl, že si dá cokoliv, co mu doporučí šéfkuchař. Můj manžel, který byl v tu dobu přesně rok veganem řekl, že do toho jde taky. Upozornila jsem ho na to, že mu přinesou sobí carpaccio a on souhlasil. Nechala jsem si tedy připravit čerstvého lososa. Po té večeři jsem se cítila, jako by se mi restartoval mozek. A to byl konec mého veganství,“ svěřila se Anne Hathawayová v rozhovoru pro britský módní magazín Tatler.

V lednu tohoto roku herečka oznámila, že bude v příštích osmnácti letech abstinovat. „Přestala jsem pít alkohol již loni v říjnu, na dlouhých osmnáct let. Dokud bude můj syn Jonathan (3) žít s námi v jednom domě, nebudu zkrátka pít. Nedokážu si totiž dát jen jednu skleničku a popravdě... většinou to pak skončí dost špatně. Jednou jsem takto syna vezla s šílenou kocovinou ráno do školky, ani jsem sama nemohla řídit. Tehdy to pro mě byla konečná a padlo toto zásadní rozhodnutí,“ přiznala Anne v rozhovoru s moderátorkou Ellen DeGeneresovou.

Syna Jonathana má Anne Hathawayová s manželem, hercem Adamem Shulmanem (38), za kterého se provdala v roce 2012. Přítel herečky, anglický herec Michael Caine jí prý dal kdysi do manželství radu k nezaplacení.

„Musíte mít oddělené ložnice a bude vám to dlouho skvěle fungovat, řekl mi kdysi Michael Caine. V tu chvíli jsem se začala nahlas smát, připadalo mi to tehdy opravdu vtipné. Podíval se na mě s kamenným výrazem a řekl: Anne, já to myslím naprosto vážně. V manželství je to opravdu velmi důležitá věc, nabádal mě. A měl pravdu!,“ pochvaluje si Hathawayová.

Zdroj: iDNES

Komentáře jsou uzavřeny